Wynajem

Szczeciński Inkubator Kultury mieści się w pięknej willi przy al. Wojska Polskiego 90, dzięki czemu dysponujemy przestrzenią, którą możemy Wam udostępniać na preferencyjnych warunkach.

W studyjnym kinie INKU pokażesz swoje filmy czy zrealizujesz spektakle teatralne, a dwie wielofunkcyjne sale o łącznej powierzchni 80 m² możesz wykorzystać na zorganizowanie wystaw, debat, spotkań roboczych czy warsztatów artystycznych. Realizujesz projekt rezydencyjny? Zapraszasz gości spoza Szczecina? Skorzystaj z naszych trzech pokojów.
inku_wynajem

Sala kominkowa i tarasowa

Sale przystosowane są do organizacji szkoleń, spotkań okolicznościowych, wernisaży, konferencji prasowych, wydarzeń artystycznych itp. Dodatkowo istnieje możliwość korzystania z tarasu. Sale mają powierzchnię po 40 m² (bez tarasu).

Napisz aby się skontaktować


Sala kominkowa i tarasowaSala kinowaPokoje sypialneTeren zielonyPokój biurowy

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.