fbpx

Projekty

Zespół INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych i Stowarzyszenia Media Dizajn angażuje się w realizację lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych projektów związanych z działaniami o charakterze społeczno-kulturalnym.

Chętnie angażujemy się również w oddolne inicjatywy, współpracujemy z organizacjami pozarządowymi, grupami nieformalnymi i artystami.
Masz pomysł na ciekawych projekt, ale nie wiesz od czego rozpocząć pracę, a może szukasz partnera do projektu? Przyjdź do INKU, porozmawiaj z nami.
inku_projekty

Aktualne projekty

Sztuka na receptę w regionie Morza Bałtyckiego

AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej

mikrogranTY

Dla wszystkich mających pomysł i gotowych na społeczny zryw Szczeciński Inkubator Kultury ma coś specjalnego - program pn. „mikrogranTY”, w ramach którego INKU finansuje realizację małych inicjatyw oddolnych.

Zakończone projekty

Projekt Creative Ports

Usługi przyszłości, badania naukowe i zdolność do ich komercjalizacji to efekt dobrego, nowoczesnego zarządzania wiedzą i technologią firmy. Ich częścią są przemysły kreatywne, zaliczane do regionalnych specjalizacji Pomorza Zachodniego. Ten właśnie obszar będzie częścią badań międzynarodowego zespołu realizującego projekt  „Creative Ports”. Stronę polską reprezentuje Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego oraz Stowarzyszenie Media Dizajn.

Bajka o NGO

Wspólnie z Urzędem Miasta Szczecin, Szczecińskim Inkubatorem Kultury i kreatywnym kolektywem m.advertizing stworzyło... bajkę o NGO. Cały rok autorskich grafik o tematyce działań organizacji pozarządowych i ich wolontariuszy!

REkreacja

Projekt „REkreacja. Profesjonalny Menedżer Społeczny” wziął się z braku. Braku oferty realnego wsparcia dla osób, którym przeszkadza zaniedbane podwórko kamienicy, które mają pomysł na społeczno-artystyczny eksperyment w przestrzeni miejskiej, które chcą coś robić, ale nie bardzo wiedzą, jak zacząć.

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.