fbpx

Zachęta Sztuki Współczesnej

Tel: 609 464 907

Stowarzyszenie Zachęty Sztuki Współczesnej zostało zarejestrowane 17 listopada 2004 roku. Impulsem do jego nawiązania był Narodowy Program Kultury „Znaki Czasu”ogłoszony w 2004 r., który był reakcją na wieloletni brak ciągłości w zakresie kolekcjonowania sztuki współczesnej w Polsce. Stowarzyszenia takie jak nasze powstały wówczas w każdym województwie. Od tego czasu konsekwentnie budują Kolekcję Regionalną Zachęty Sztuki Współczesnej w Szczecinie, która stała się największym i najcenniejszym zbiorem dzieł współczesnych w tej części Polski.

http://zachetaszczecin.art.pl/

https://www.facebook.com/zacheta.szczecin/

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.