fbpx

Stowarzyszenie Kultury i Integracji „in tractU”

kontakt@intractu.pl

Stowarzyszenie Kultury i Integracji „in tractU” jest tworem wielowątkowym, którego założyciele mają na celu krzewienie wysokiej kultury oraz docieranie z nią do wszystkich zainteresowanych, bez względu na jakiekolwiek podziały. Zajmują się propagowaniem wyższych wartości i krzewieniem kultury. Nazwa ich stowarzyszenia – wybrana nieprzypadkowo – oznacza bowiem po łacinie „w toku”, „w drodze”, a to z kolei zobowiązuje nas do ciągłego rozwoju i propagowania idei wszędzie tam, gdzie będzie na to zapotrzebowanie.  https://www.facebook.com/intractu/

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.