fbpx

Natalia Szostak

tel. 796 293 787

e-mail: nszostak@gmail.com

www.nataliaszostak.com

Autorka prac z pogranicza technik tradycyjnych, nowych mediów, działania w przestrzeni. Absolwentka Uniwersytetu Stanowego San Francisco, Akademii Sztuki w Szczecinie oraz Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Laureatka Nagrody Artystycznej Miasta Szczecina oraz nagrody dla wyróżniających się młodych artystów w międzynarodowym konkursie organizowanym przez X-Power Gallery w Los Angeles. Dwukrotna stypendystka Prezydenta Miasta Szczecina. W latach 2011–14 prowadziła oddolny projekt społeczno-artystyczny Platerøwka. Obecnie wykładowczyni na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie. Współpracuje z Galerią Ego w Poznaniu. 

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.