fbpx

Fundacja Transfer Wiedzy

Misją Fundacji “Transfer Wiedzy” jest zbudowanie u Beneficjentów/Klientów/grupy / ludzi poczucia zadowolenia z fizycznego, psychicznego oraz społecznego stanu swojego życia. Celem jest zbudowanie wysokiej jakości życia człowieka oraz zainspirowanie go do samodzielnego dążenia do budowania szczęścia, dobrobytu i zamożności. Swoje marzenie pragną zrealizować poprzez skuteczny, przyjemny i radosny transfer wiedzy z dziedziny szeroko rozumianego rozwoju osobistego i wyposażyć osoby korzystające z naszych szkoleń i projektów w umiejętności miękkie (psychologia, socjologia w zakresie podnoszenia zdolności interpersonalnych) oraz umiejętności twarde (założenie i zarządzanie biznesem lub swoją karierą, podstawy ekonomii i prawa).

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.