fbpx

mikrogranTy

mikrogranTY, to program kierowany do wszystkich kreatywnych działaczy społecznych, którzy marzą o zrealizowaniu małych inicjatyw dla lokalnej szczecińskiej społeczności.
Głównym celem programu pn. „mikrogranTY” jest wspieranie przez INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych inicjatyw społeczno-kulturalnych i społeczno-artystycznych o charakterze non-profit, włączających i angażujących społeczność lokalną oraz inicjatyw o charakterze interwencyjnym.
Obszar realizacji projektu to teren Szczecina. Grupy nieformalne lub organizacje pozarządowe mogą pochodzić spoza miasta. Pomoc polega na współudziale w realizacji inicjatywy poprzez zakup materiałów lub usług o wartości do 2000 zł brutto, których brak uniemożliwiłby jej realizację.

Ważne informacje

Pobierz regulamin oraz załączniki i przejdź do działania!

Pobierz wszystko
Pobierz wszystko

Regulamin mikrogranTy

Załącznik 1
Formularz zgłoszeniowy mikrogranTY

Załącznik 2
Oświadczenie mikrogranTY

Załącznik 3
Karta oceny

Załącznik 4
Umowa

Załącznik 5
Sprawozdanie

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.