fbpx

W Sektorze czas na pierwsze po lockdownie szkolenie stacjonarne! 3 października (sobota) zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Smolińskim, który przeprowadzi uczestników szkolenia przez akcje społeczne. W godzinach 10.00 – 16.00 uczestnicy zapoznają się z projektowaniem i realizacją akcji społecznych w oparciu o metodykę community art oraz model biznesowy CANVAS.

Na warsztatach nauczysz się:
– jak zaplanować skuteczną akcję społeczną i jednocześnie stworzyć twórczą przestrzeń dla
uczestników?
– Jak poprowadzić proces zmiany nie tracąc z horyzontu potrzeb osób uczestniczących, a
zarazem mieć plan działania?
– Jak opisać przesłanki stojące za sposobem, w jaki grupa tworzy wartość podczas realizacji
Akcji Społecznych?
– Gdzie szukać dobrych przykładów narzędzi i metod animacji społecznych oraz jak je dobierać
do osiągania konkretnych celów akcji społecznych?

Podczas spotkania, każdy uczestnik będzie miał okazję zobaczyć działania i narzędzia animacyjne oparte o ideę Community Art. Pozna dobre praktyki oraz spróbuje wspólnie z innymi zaplanować akcję społeczną na modelu biznesowym. Szkolenie pozwoli każdemu na zgłębienie problematyki tworzenia wartości, określania grupy odbiorców i budowania relacji z nimi, planowania skutecznej komunikacji, określania kluczowych działań akcji, niezbędnych zasobów i strategicznych partnerów.

Termin: 3 października (sobota), godzina 10.00 – 16.00
Miejsce: Sektor 3 Szczecin, sala 4/18
Link do formularza: LINK

Link do wydarzenia na facebook: https://www.facebook.com/events/623654544963863/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@mediadizajn.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.