fbpx

Piano Day w Klubie Delta

28 marca (czwartek) to 88. dzień w roku. 88 to liczba klawiszy w pianinie, dlatego tego dnia obchodzimy “Piano Day”. Serdecznie zapraszamy o godz. 18.00 do Klubu Delta na koncert pianisty i kompozytora Dzmitra Horbacha.

 

Podczas koncertu usłyszymy najsłynniejsze tematy muzyki filmowej w świeżej i romantycznej aranżacji Dzmitra Horbacha oraz autorskie utwory pianisty utrzymane w podobnym stylu.

 

Dzmitry Horbach to pianista pochodzący z Białorusi. Ukończył z wyróżnieniem Białoruską Akademię Muzyczną w klasie fortepianu i kompozycji. Wielokrotnie był laureatem konkursów pianistycznych oraz jest zwycięzcą międzynarodowego konkursu kompozytorskiego w Czernihowie (Ukraina). Występował na festiwalach w Mińsku, Bukareszcie, Łodzi, Bydgoszczy i Monachium.

 

Bilety w cenie 20 zł do nabycia:

– na stronie https://www.biletomat.pl/bilety/piano-day-szczecin-29335/

– w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Goleniowska 67) w godzinach otwarcia

– w Klubie Delta bezpośrednio przed wydarzeniem

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/961061252284935

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.