fbpx

Najbardziej lubiane wydarzenie #BusinessContact już 26 marca!

Już 26 marca (we wtorek) 2024 roku odbędzie się wydarzenie #BusinessContact6 w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego – Sala Konferencyjna [dawne Kino Delfin] ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 40, Szczecin.

 

Wydarzenie #BusinessContact to spotkanie integracyjno-biznesowe wynikające z inicjatywy Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. To połączenie networkingu, wymiany kontaktów i doświadczeń biznesowych. W poprzednich edycjach byli goszczeni znamienici goście: Prof. Leszek Balcerowicz, Radosław Kotarski, Szymon Hołownia, Jacek Walkiewicz, Roman Młodkowski oraz generał Roman Polko.

 

Prelegentką nadchodzącej edycji będzie Alicja Defratyka – ekonomistka, zwolenniczka edukacji ekonomicznej i obywatelskiej od najmłodszych lat, autorka projektu ciekaweliczby.pl. Za pomocą liczb stara się w prosty sposób tłumaczyć różne zjawiska społeczno-ekonomiczne, oparte na konkretnych danych liczbowych oraz wynikach badań społecznych. Jedna z dziesięciu najchętniej słuchanych ekonomistów przez polski biznes. Felietonistka Gazety Wyborczej, na bieżąco komentuje sprawy społeczno-gospodarcze w mediach (TVN 24, TVN 24 Biznes i Świat, Polsat News, Radio ZET, Forbes Women, Onet.pl, WP.pl).

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.