fbpx

Nie tak różowo. Spotkanie z duetem Kokardeczki.

22 marca (piątek) o godz. 18:00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odbędzie się spotkanie z duetem, który wypełni bibliotekę dużą dawką pozytywnej energii w pastelowych barwach. Będzie  można spotkać ludzi pozytywnie nastawionych do życia, czyli Andżelikę Ratajczak oraz jej brata Krzysztofa Wedera, tworzących w Policach Kokardeczkę. Wstęp na wydarzenie będzie wolny. Książki „Nie tak różowo” będzie można zakupić podczas spotkania.

 

O Kokardeczce:

W Policach od 2020 r. funkcjonuje stacjonarny sklep odzieżowy, oferujący również kosmetyki. Właścicielami firmy są Angelika Ratajczak, znana jako Babka oraz jej brat Krzysztof, kojarzony przez wszystkich jako Suchar. Oprócz sprzedaży stacjonarnej prowadzą sprzedaż internetową przez Facebookowe live’y. Słyną z przepięknie zapakowanych pachnących paczek, gratisów w postaci lizaków oraz próbek kosmetyków. Dzięki dbałości o każdy szczegół klienci zostają z nimi na dłużej i chętnie dołączają do kokardkowej rodzinki.

 

Babka i Suchar — rodzeństwo, które swą charyzmą przyciąga tłumy fanów. Czy prowadzenie sklepu i konto na Tik-Toku to jedyny powód, dla którego ludzie ich kochają? Otóż nie! Przepis na zostanie ulubieńcem potężnej społeczności wieńczy ich zaangażowanie w akcje charytatywne. Kokardki oprócz dawania ludziom rozrywki w internecie, przewodzą tłumowi pomagaczy oraz chętnie wspierają różne charytatywne inicjatywy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.