fbpx

Wystawa „Z miłości do tkanin”

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy “Z miłości do tkanin”, który odbędzie się 8 marca 2024 roku w kreatywnej przestrzeni INKU.

 

„Z miłości do tkanin” to tytuł wystawy patchworku trzech szczecińskich artystek: Beaty Budzeń, Agnieszki Kaczmarskiej i Jolanty Sobolewskiej. Patchwork to gatunek sztuki dekoracyjnej i użytkowej. To technika szycia polegająca na łączeniu ze sobą materiałów o różnych barwach, wzorach, kształtach. Trzy artystki, które połączyła tkanina. Każda z innym warsztatem, z innym spojrzeniem i tematem. Misternie wykonane prace świadczące o niezwykłych talentach i pasji zaproszą przepychem kolorów do podziwiania sztuki artystycznej.

 

CO: Wystawa “Z miłości do tkanin”

GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90

OTWARCIE WYSTAWY: 08.03.2024 (piątek), godz. 17:00

CZAS TRWANIA: 08.03 – 01.04.2024

ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: Magda Roman, mroman@mediadizajn.pl, tel. 91 424 04 64

Wydarzenie realizowane w ramach projektu “AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.