fbpx

WEBINAR „Nowe technologie komunikacyjne w organizacjach pozarządowych”

Sektor 3 zaprasza do udziału w webinarium, na którym uczestnicy porozmawiają o roli nowych technologii w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej NGOsów.

Podczas spotkania wspólnie zastanowimy się w jaki sposób nowe technologie i nowe media wpływają na sposób komunikacji w naszych organizacjach. Omówimy aplikacje wpierające komunikację jasną, skuteczną, efektywną, a czasem nawet efektowną. Wypracujecie bazę przydatnych narzędzi ułatwiających komunikację zarówno wewnątrz Waszej organizacji, jak i na zewnątrz – z Waszymi beneficjentami i grantodawcami.

 

Link do szczegółowych informacji
Link do formularza zgłoszeniowego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.