fbpx

Kiermasz świąteczny z Młodą Sztuką vol. 2

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych i Stowarzyszenie Media Dizajn serdecznie zapraszają do udziału w drugiej odsłonie wydarzenia „Kiermasz z Młodą Sztuką”! Zachęcamy młodych twórców związanych ze Szczecinem do wzięcia udziału – to doskonała okazja do prezentacji i sprzedaży swoich prac i rękodzieła. A mieszkańców, zapraszamy do wsparcia młodych artystów poprzez zakup oryginalnych prezentów i upominków last minute!

Na miejscu czekać będzie dodatkowo świeży popcorn i świąteczna muzyka, która sprawi, że poczujecie magię świąt. Nie przegapcie tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia!

Aby zostać wystawcą należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/D3YtvTb3EeaUR3iw

Na zgłoszenia czekamy do 28 listopada. Ilość miejsc ograniczona! Udział zarówno dla wystawców jak i zwiedzających jest całkowicie bezpłatny.

CO: Kiermasz świąteczny z Młodą Sztuką vol. 2
GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, al. Wojska Polskiego 90
KIEDY: 19 grudnia 2023 (wtorek)
GODZINA: 17:00 – 20:00
ZAPISY DLA WYSTAWCÓW: https://forms.gle/D3YtvTb3EeaUR3iw8
ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn
KONTAKT: Magda Roman mroman@mediadizajn.pl, tel. 91 424 04 64

Wydarzenie realizowane w ramach projektu “AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”. Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele –Fundusz Regionalny. Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.

Działanie współfinansowane ze środków Gminy Miasto Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.