fbpx

Pozarządowy Szczecin 2023 | konkurs

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu „Pozarządowych Szczecin 2023”, w której nagrodzimy najlepsze szczecińskie działania organizacji pozarządowych.

Nagrodą główną, w każdej z 2 kategorii, jest bon o wartości 3000 zł brutto, przeznaczony na sfinansowanie potrzeb (celów statutowych), wskazanych przez nagrodzoną organizację/ grupę nieformalną.

Nagrodami – wyróżnieniami, w każdej z 2 kategorii, jest bon o wartości 1000 zł brutto, przeznaczony na sfinansowanie potrzeb (celów statutowych), wskazanych przez nagrodzoną organizację/ grupę nieformalną.

Zwycięzcy w danej kategorii Konkursu, oprócz nagrody głównej otrzymają statuetkę oraz dyplom okolicznościowy. Nagrody – bony wartościowe zostaną zrealizowane na rzecz laureatów i wyróżnionych uczestników w porozumieniu z Fundacją Sektor 3, do 18 grudnia 2023 roku.

 

Więcej informacji: http://sektor3.szczecin.pl/pozarzadowy-szczecin-2023-konkurs/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.