fbpx

Warsztaty Sztuka na receptę – Musicalowy zawrót głowy

Zapraszamy do udziału w warsztatach Sztuka na receptę – Musicalowy zawrót głowy realizowanych w ramach projektu Sztuka na receptę w Regionie Morza Bałtyckiego (AoP) przez Województwo Zachodniopomorskie. 

Warsztaty mają na celu przybliżyć młodym ludziom sposób pracy aktorów i reżysera oraz dać im unikatową możliwość przeniesienia się do świata teatru i musicalu. Uczestnicy będą mieli okazję m in. poznać technikę tańca, śpiewu musicalowego, warsztat aktorski oraz tajniki sztuki makijażu scenicznego. Celem jest również poprawa samopoczucia psychicznego uczestników poprzez regularne uczestnictwo w aktywnościach związanych ze sztuką w tym m.in.: uwolnienie i odreagowanie nagromadzonych emocji, stresu; nauka współpracy i komunikacji; pobudzanie oraz rozwój wyobraźni i kreatywności; wzrost pewności siebie.

Pierwszy cykl warsztatów zostanie zainaugurowany w dniu 6 listopada 2023 r. w Gryfinie i dedykowany jest młodzieży w wieku od 16 do 19 lat. 

Warsztaty poprowadzą artyści współpracujący z Fundacją START Sylwii Różyckiej. Zaczynamy od warsztatów aktorskich, które poprowadzą Sylwia Różycka oraz Krzysztof Róg, którzy na co dzień współpracują z Teatrem Polskim w Szczecinie.

Szczegółowe informacje, wraz z formularzem zgłoszeń i oświadczeniami do wydrukowania i wypełnienia znajdują się na stronie http://wwt.wzp.pl/arts-prescription/program-dla-mlodziezy Warunkiem przystąpienia do rekrutacji jest wypełnienie ankiety.

Warsztaty są ogólnodostępne, bezpłatne. W przypadku dużej liczby chętnych o udziale w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty Sztuka na receptę – Musicalowy Zawrót Głowy są działaniem pilotażowym Województwa Zachodniopomorskiego i jednym z elementów międzynarodowego projektu Sztuka na receptę w Regionie Morza Bałtyckiego (AoP) współfinansowanego przez Unię Europejską (EFRR) #MadeWithInterreg.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.