fbpx

How to grow? Konkurs dla przedsiębiorców

Jesteś przedsiębiorcą lub budujesz markę osobistą w duchu zrównoważonego rozwoju? Promowanie zdrowego stylu życia oraz dbanie o dobrostan przyświecają Ci w codziennej działalności? Pokaż się na VII Międzynarodowym Kongresie Kreatywnym Design Plus! Zapraszamy do udziału w konkursie How to grow?, skierowanego do młodych przedsiębiorców oraz marek osobistych, który odbędzie się już 19 października 2023 r. w Szczecinie.

Regulamin wraz z formularzem zgłoszeniowym znajdziesz tu: https://tiny.pl/cf8gb

Zakwalifikowanych zaprosimy do wygłoszenia ekspresowej prezentacji (3 min) podczas Kongresu 19 października. Tego samego dnia nastąpi ogłoszenie wyników i wręczenie nagród.

Na zgłoszenia czekamy do 9 października 2023 r.
Zapraszamy!

Masz pytania w sprawie konkursu? Napisz do nas: designplus.howtogrow@gmail.com
Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1038540260852017

Wydarzenie realizowane w ramach projektu „AkTYwny KreaTYwny – pobudzanie ducha przedsiębiorczości kulturalnej i kreatywnej”.
Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej.
Projekt finansowany przez Islandię Liechtenstein i Norwegię z Funduszy EOG w ramach Programu Aktywni Obywatele – Fundusz Regionalny.

Stowarzyszenie Media Dizajn Fundusze norweskie i EOG Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Pomorze Zachodnie Szczecin Floating Garden Akademia Sztuki w Szczecinie wSzczecinie Echo Szczecina Północna Izba Gospodarcza Prestiż magazyn szczeciński Radio Super FM, Stowarzyszenie Gmin RP Euroregion Bałtyk, International Development Norway

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.