fbpx

Regionalne Forum Praktyków Partycypacji

Stowarzyszenie Edukacyjno-Artystyczne OSWAJANIE SZTUKI i Fundacja Stocznia oraz Dom Skandynawski serdecznie zapraszają osoby reprezentujące organizacje społeczne, urzędy i radnych/radne różnych miejscowości regionu, w tym zarówno osoby doświadczone w działaniach związanych z partycypacją obywatelską, jak i takie, które stawiają na tej ścieżce dopiero pierwsze kroki do udziału w Regionalnym Forum Praktyków Partycypacji.

 

Forum odbędzie się w Szczecinie w dniu 17 stycznia 2023 r. (wtorek) w Domu Skandynawskim przy ul. Monte Cassino 6, w godzinach od 9.30-16.30.

 

Wydarzenie jest w pełni bezpłatne i jest skierowane do osób zajmujących się włączaniem w procesy decyzyjne mieszkańców i mieszkanek z województwa zachodniopomorskiego i jego okolic. Spotkanie będzie składać się z kilku sesji (częściowo dziejących się równolegle) o tematyce związane z partycypacją obywatelską zarówno w miastach, jak i w mniejszych miejscowościach. Będzie to okazja do poszerzenia swojej wiedzy w tym temacie, dyskusji, wymiany kontaktów i zaczerpnięcia inspiracji do działania.

 

Zgłosić się na wydarzenie można poprzez wypełnienie formularza rejestracyjnego do 8 stycznia.

 

Dokładny program z opisem sesji dostępny jest na stronie: www.partycypacjaobywatelska.pl/fora-regionalne/szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.