fbpx

Śródmieścing. Spacer z Marcinem Chruślińskim

W Śródmieściu ciekawe punkty usługowe i sklepy powstają w ostatnim czasie jeden po drugim. ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki i OSWAJANIE SZTUKI zapraszają na spacer po nowych lokalach w tej części miasta.

„Śródmieścing” z Marcinem Chruślińskim będzie okazją do poznania właścicieli nowych lokalnych biznesów, historii i ciekawostek związanych z ich powstaniem oraz inspiracji ciekawymi wnętrzami, produktami i pomysłami.

„Podczas tej sobotniej przechadzki odwiedzimy m.in. kawiarnie, sklepy, cukiernie i concept store. Przewidziane niespodzianki!” – zapowiada Marcin Chruśliński – wiceprezes OSWAJANIA SZTUKI, lokalny społecznik, student Gospodarki Przestrzennej na Uniwersytecie Szczecińskim, miłośnik Szczecina i regionu, w mediach społecznościowych znany jako „Marcin.o.miescie”.

Spacer rusza 17 grudnia (sobota) o godz. 12.00. Zbiórka na rogu ul. Śląskiej i ul. Jagiellońskiej. Przewidywany czas wydarzenia: 1,5 godziny. Udział bezpłatny!

Wydarzenie na Facebooku: https://bit.ly/śródmieścing

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.