fbpx

,,Malowanie światłem” – wernisaż wystawy fotograficznej

Stowarzyszenie Feniks Szczecin i Dom Kultury ,,Skolwin” zapraszają na wernisaż fotograficzny, będący podsumowaniem projektu ,,Malowanie światłem”. Wernisaż odbędzie się w Domu Kultury Skolwin w piątek 9 grudnia o godzinie 18.00.
Na wernisażu zostaną zaprezentowane fotografie uczestników projektu, które zostały wykonane techniką ,,malowania światłem” .
Projekt realizowany był przez Stowarzyszenie Feniks, które prowadzi w Szczecinie największe Schronisko dla Osób Bezdomnych oraz Dom Kultury Klub Skolwin. W ramach tego projektu odbyły się bezpłatne warsztaty fotograficzne dla mieszkańców Osiedli Stołczyn i Skolwin, w których wzięły udział również osoby bezdomne. . Efektem tych prac a także zwieńczeniem projektu jest ta wystawa, na którą Państwa serdecznie zapraszamy.
Najważniejszym celem projektu była aktywna integracja podopiecznych Schroniska Stowarzyszenia Feniks z mieszkańcami miasta Szczecin, co przeciwstawia się ich wykluczeniu społecznemu i buduje pozytywny wizerunek.
Realizację projektu wspiera INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych w ramach Programu MikrogranTY współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.