fbpx

Koncert Chóru Amatorskiego Opery na Zamku w Szczecinie

Serdecznie zapraszamy na koncert Chóru Amatorskiego Opery na Zamku w Szczecinie z okazji jego 5-lecia. Koncert z udziałem zaproszonych gości oraz solistów odbędzie się 8 grudnia w Kościele Garnizonowym pw. św. Wojciecha w Szczecinie o 20.00. Dyrygować będzie Małgorzata Bornowska. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy!

Głównym punktem programu będzie Magnificat Antonio Vivaldiego, dlatego też termin koncertu zaplanowany został na dzień szczególny – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, czyli 8 grudnia, w czasie Adwentu – okresie oczekiwania na narodziny Zbawiciela. Repertuar dopełnią dwa wyjątkowe Psalmy Stanisława Moniuszki, którego 150. rocznicę śmierci obchodzimy w tym roku, a także arcydzieło W.A. Mozarta – motet „Ave verum corpus”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.