fbpx

Galeria Foyer – „Nad portem noc” – reportaże z nocnego Szczecina – R. Stachnik i K. Świerczyńska

7 grudnia o godz.17:00 zapraszamy do Galerii Foyer na otwarcie wystawy – wstęp wolny.

Wystawa czynna: 07.12.-17.01.2023 od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00 oraz w trakcie trwania wydarzeń – wstęp wolny.

 

Na wystawie prezentowane są reporterskie fotografie Roberta Stachnika opatrzone tekstem Katarzyny Świerczyńskiej.

Wystawa reporterskich fotografii Roberta Stachnika jest pretekstem, aby pokazać tych, którzy pracują, kiedy większość z nas śpi. To m.in. piekarze, medycy, ludzie, którzy naprawiają tory tramwajowe albo myją autobusy.

Projekt „Nad portem noc” tworzą wspólnie fotoreporter Robert Stachnik i reporterka Katarzyna Świerczyńska. Oboje na co dzień pracują jako reporterzy w różnych redakcjach, a po godzinach śledzą nocne życie Szczecina.

Na wystawie będzie można obejrzeć wybrane fotografie Roberta Stachnika, ale każda z nich będzie jednocześnie opatrzona kodem QR, który przeniesie odbiorcę do całej historii – fotoreportażu i tekstu autorstwa Katarzyny Świerczyńskiej na stronie nadportemnoc.pl.

 

Realizację projektu wspiera INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych w ramach Programu MikrogranTY współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

Wydarzenie na www: https://13muz.eu/…/07-12-galeria-foyer-nad-portem-noc…/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.