fbpx

Naturalne mydła

Warsztaty mydlarskie to kreatywna zabawa dla dzieci i dorosłych. Warsztaty polegają na wykonaniu naturalnych mydełek glicerynowych, które będą przypominały małe dzieła sztuki. Uczestnicy wybiorą kształt, ozdoby, kolor i zapach.

 

CO: Naturalne mydła

GDZIE: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych

KIEDY: 14 grudnia (środa) 2022

GODZ: (1 grupa ) 10:00-12:00 (2 grupa) 12:00-14:00

ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn

KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl  | Tel: 91 424 04 64

 

Polsko-niemieckie warsztaty kreatywne – Współgranicze – Projekt jest dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa (Fundusz Małych Projektów w ramach Programu Współpracy Interreg V A Meklemburgia-Pomorze Przednie/Brandenburgia / Polska w Euroregionie Pomerania)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.