fbpx

Kwalifikacje przyszłości w sektorze Nowoczesne Usługi Biznesowe, 14 grudnia 2022, Szczecin

Sektorowa Rada ds. Kompetencji Nowoczesne Usługi Biznesowe wspólnie z Zachodniopomorską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli zapraszają na konferencję poświęconą przyszłości kwalifikacji w sektorze nowoczesnych usług biznesowych (BPO, SSC, Outsourcing IT, R&D), która odbędzie się w dniu 14 grudnia bieżącego roku w sali Delfin Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego przy ul. Piłsudskiego 40 w Szczecinie.

Konferencja organizowana jest pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) oraz Instytutu Badań Edukacyjnych (IBE) w ramach cyklu 16 wydarzeń wojewódzkich.

Doświadczenie zorganizowanych dotychczas 9 analogicznych konferencji w innych częściach Polski, pokazuje, że to wydarzenie jest doskonałą okazją do nawiązania cennych kontaktów, wymiany oczekiwań między przedsiębiorcami sektora a jednostkami edukacji formalnej i samorządów odpowiedzialnych za edukację, a także zapoznania się z nowymi technologiami w edukacji, dlatego szczególnie zapraszamy do uczestnictwa stacjonarnego.

Celem konferencji jest dyskusja wokół kompetencji jutra w sektorze Nowoczesnych Usług Biznesowych (NUB) w perspektywie cyfrowej transformacji. Poszukamy odpowiedzi na pytania w jaki sposób rozwiązania państwowe w kształtowaniu polityki uczenia się przez całe życie mogą wesprzeć te procesy i z jakich środków mogą skorzystać przedsiębiorcy oraz jednostki edukacyjne, aby dokonać zmian w kształceniu pod potrzeby sektora NUB.

Konferencja adresowana jest do:

  • przedstawicieli organów prowadzących szkoły,
  • przedstawicieli instytucji odpowiedzialnych za edukację w regionach (wydziały oświaty w urzędach marszałkowskich, urzędach miasta),
  • przedstawicieli oświaty i szkolnictwa wyższego (dyrektorzy i nauczyciele szkół ponadpodstawowych, władze uczelni, opiekunowie kierunków),
  • przedstawicieli firm sektora NUB,
  • przedstawicieli instytucji rynku pracy,
  • przedstawicieli agencji rozwoju regionalnego, specjalnych stref ekonomicznych.

Częścią konferencji będą bezpłatne warsztaty online dedykowane dla:

  1. sektora edukacji – formy współpracy z sektorem NUB w celu budowania kadr Gospodarki 4.0,
  2. przedsiębiorców – fundusze na kompetencje dla sektora NUB,
  3. interesariuszy sektora ZSK jako narzędzie budowania kompetencji w sektorze NUB.

Konferencja organizowana jest w trybie hybrydowym co oznacza, że mogą Państwo wziąć udział zarówno stacjonarnie, jak i w pełni ONLINE.

Uprzejmie prosimy o zapisy za pośrednictwem formularza rejestracyjnego klikając w odnośnik: ODNOŚNIK DO FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

W załączniku przesyłam Państwu zaproszenie i zachęcam do odwiedzenia strony konferencji: ODNOŚNIK DO STRONY Z AGENDĄ

Aby przybliżyć Państwu wydarzenie, zapraszamy do obejrzenia relacji z poprzednich konferencji:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.