fbpx

Pokaz teledysku do piosenki Rosalie. „Spływa”

Przedstawiamy Państwu teledysk do piosenki Spływa, w całości nagrany i zmontowany przez uczniów i uczennice Technikum Kreatywnego. Inspiracją do działania były kadry z filmów oraz fotografie. Dlatego też efektem pracy autorów i autorek są ujęcia filmowe przeplatane ze zdjęciami.

 

Ta inicjatywa okazała się motywującym wyzwaniem dla podopiecznych Technikum Kreatywnego, jak też niezwykłą okazją do samorozwoju w dziedzinie filmu i sztuki. Dla Kreatywnych była to pierwsza okazja do wspólnej pracy na profesjonalnym planie filmowym, począwszy od opracowania harmonogramu całego projektu, po jego rzetelną i konsekwentną realizację. Mamy nadzieję, że spodoba się Państwu wynik naszej pracy. Zapraszamy do oglądania.

 

W pracę nad materiałem filmowym zaangażowanych było wiele osób. Kuratorem projektu został Kamil Winnicki. Rolę reżyserów przyjęli David Latuszek i Kacper Osiński, dzięki którym udało się rozpocząć i z powodzeniem zrealizować projekt. Managerem została Alicja Iwaszkiewicz, która odpowiedzialnie była za koordynację zadań na planie.

 

Więcej informacji: https://fb.me/e/2sj4SjBRB

 

Spływa · Rosalie. / IDeal

℗ 2020 Rosalie., under exclusive license Def Jam Recordings Poland Released on: 2020-03-19

Producer: Jordah Studio Personnel, Mix Engineer
Mastering Engineer: Rafal Smolen Associated Performer
Vocals: Rosalie.
Composer Lyricist: Rosalie Hoffman
Composer: Mateusz Gudel
Composer: Tomasz Sołtys

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.