fbpx

Sadzimy las w Hospicjum św. Jana Ewangelisty

Posadźmy razem las w Hospicjum, to wydarzenie które wspiera INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych w ramach Programu MikrogranTY współfinansowanego przez Gminę Miasto Szczecin.

Przy wsparciu mieszkańców Szczecina, dziewcząt z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego, pracowników i organizatorów, wspólnie przygotujemy przestrzeń pod nasadzenia. Zasadzimy rośliny i przy poczęstunku porozmawiamy o możliwościach wspierania hospicjum poprzez działania wolontariackie. Zapoznamy się z ideą sadzenia mini lasów, korzyściach z tego płynących oraz potrzebą organizowania przestrzeni zielonej w mieście. To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają na miłośników przyrody. Każdy otrzyma Indeks Przyjaciela Przyrody oraz Wolontariusza, a na aktywnych uczestników czekają upominki.

 

Wydarzenie odbędzie się 20 listopada 2022 roku, w godz. 11:30 – 15:30 w Szczecinie, przy ul.Pokoju 77, na terenie ogrodu Domu Hospicyjnego św. Jana Ewangelisty.

 

Posadźmy razem minilas, to możliwość aktywnego spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi na świeżym powietrzu i w dobrej sprawie.

Serdecznie zapraszamy Razem możemy więcej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.