fbpx

Konferencja DESIGN w ramach cyklu „Pomorze Zachodnie  Kreatywne/ Innowacyjne/ Nowoczesne”.

Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz serdecznie zaprasza w dniu 23 listopada 2022 roku  o godz. 18.00 na konferencję DESIGN w ramach cyklu „Pomorze Zachodnie  Kreatywne/ Innowacyjne/ Nowoczesne”.

 

Wydarzenie odbędzie się w Operze na Zamku w Szczecinie.

Konferencja skierowana jest do wszystkich zainteresowanych szeroko rozumianym designem, ale też dla tych, którzy dopiero chcą poznać tę branżę.

Na konferencji będziemy gościć architektów, projektantów i artystów.

W roli gościa specjalnego wystąpi Pan Carlo Ratti – architekt,  wykładowca w Massachusetts Institute of Technology (MIT), współautor ponad 500 publikacji.

Jego prace były wystawiane na całym świecie w miejscach takich jak Design Museum w Barcelonie czy Science Museum w Londynie.

Prosimy o zarejestrowanie swojego uczestnictwa poprzez specjalny formularz dostępny na stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.