fbpx

Suknie wieczorowe: Warsztatowe spotkanie fotograficzne w INKU

Fundacja Thebestofszczecin zaprasza chętnych szczecinian (fotografów) do wzięcia udziału w warsztatowej sesji fotograficznej, która odbędzie się 22 lipca we wnętrzu INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych przy al. Wojska Polskiego 90.

Temat sesji: „Suknie wieczorowe”. Zgłoszenia fotografów i osób chętnych zapozwać do zdjęć przyjmujemy do wyczerpania wolnych miejsc lub 10 lipca. Mile widziany wgląd do portfolio uczestników. Czas trwania sesji: 17.00 – 20.00. Liczba miejsc ograniczona.

Stylizuje Joanna Hochoł
https://instagram.com/joannahochol?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Fundacja Thebestofszczecin już po raz 52 aktywizuje mieszkańców do udziału we wspólnym działaniu na rzecz integracji szczecińskich pasjonatów fotografowania.

Zapisy i szczegóły wydarzenia: FB Ewa Cudnik, 509565323

Organizatorzy: Ewa Cudnik/Fundacja Thebestofszczecin https://instagram.com/thebestofszczecin?igshid=YmMyMTA2M2Y=
& INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych https://www.facebook.com/InkuInkubator/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.