fbpx

“Zagraj w roundnet – dbaj o formę”

Kamieniaca1 zaprasza mieszkańców Szczecina i Polic do wspólnej zabawy grając w roundnet na terenie kąpieliska “Głębokie” już w środę 22 czerwca 2022 r. w godzinach 18:00 – 20:00! “Zagraj w roundnet – dbaj o formę!” – To projekt, w którym bezpłatnie można uczestniczyć sam/sama lub z rodziną czy przyjaciółmi!

 

Zapraszają na 3-cie bezpłatne spotkanie, na którym dowiecie się lub przypomnicie sobie co jest potrzebne do gry, poznacie lub utrwalicie podstawowe jej zasady, poznacie nowych ludzi lub spotkacie się ze znajomymi.

 

Możecie również spróbować swoich sił w turnieju, który zorganizują także w ramach swojego projektu – Więcej informacji na stronie internetowej!

 

Udział w turnieju będzie bezpłatny, a do wygrania super nagrody (sprzęt i wyposażenie do gry w roundnet)!

Pamiętajcie, że podczas spotkań i turnieju czekać będzie na Was również poczęstunek.

Wydarzenie na Facebook: https://www.facebook.com/events/1053584195590394 

 

Fundacja Kamienica1 już od 2017 r wspiera miłośników tej gry zrzeszając ich na grupach na Facebook: Roundnet Szczecin – grupa dla osób grających w wersji sportowej i Spikeball Szczecin dla osób grających rekreacyjnie.

 

Projekt skierowany jest przede wszystkim do mieszkańców Szczecina i Polic oraz dzieci i młodzież z Ukrainy.

Działanie będzie dostępne dla osób ze szczególnymi potrzebami.: dla osób głuchych/niewidomych/z ograniczeniami ruchowymi (złamanie kończyn, osoby starsze) oraz dla osób poruszających się na wózku inwalidzkim.

Miejsce realizacji będzie pozbawione barier architektonicznych, a wolontariusz będzie mógł być asystentem osoby niepełnosprawnej w przypadku zgłoszenia takiej potrzeby odpowiednio wcześniej.

 

Więcej informacji m.in,: o turnieju oraz regulamin uczestnictwa w projekcie i zgoda na uczestnictwo osoby niepełnoletniej: https://kamienica1.pl/zagraj-w-roundnet-dbaj-o-forme/

 

#ZagrajWRoundnet #PomorzeZachodnie #społecznik #ProgramSpołecznik #KARR

 

Organizator: Fundacja Kamienica1

 

Partnerzy:

Program Społecznik

Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Pomorze Zachodnie

Koszalińska Agencja Rozwoju Regionalnego

Spikeball

Spikeball Education Specialist (Marek Szymański)

Womens Roundnet Poland

Roundnet Szczecin

Działanie realizowane w ramach “Program Społecznik na lata 2022 – 2024”.

„Program zainicjowany przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.