fbpx

Otwarta Scena INKU – Koncert Zespołu Kraków Street Band

Zapraszamy na Koncert zespołu Kraków Street Band w ramach cyklu Otwarta Scena INKU, który odbędzie się 24 czerwca, o godz. 19:00 w ogrodzie INKU Inkubatora Sektorów Kreatywnych. 

 

Kraków Street Band to zespół, który w ekspresowym tempie stał się wizytówką zarówno swego rodzinnego miasta, jak i polskiej sceny muzycznej. Grupa od kilku lat nie zwalniając tempa zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Zespół zagrał niezliczoną ilość koncertów zarówno klubowych, jak i festiwalowych (m.in. Pol’and’Rock, czy węgierski Sziget), a płyta „Going Away” otrzymała nominację do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Blues / Country.

 

Będzie to koncert, który, promuje ich nowy album „Czekanie”. Zapewne chłopaki zabiorą ze sobą ich przepiękne różowe winyle i na miejscu będzie można kupić ich krążek.

Zespół występuje w składzie:
ŁUKASZ WIŚNIEWSKI (śpiew / harmonijka / gitara akustyczna)
TOMEK KRUK (gitara Dobro / gitara elektryczna)
JACEK DŁUGOSZ (gitara akustyczna / gitara elektryczna)
ADAM PARTYKA (perkusja)
MIŁOSZ SKWIRUT (kontrabas)
KRZYSZTOF CHLIPAŁA (saksofon)
RADEK MOSUREK (Trąbka)

A tymczasem dołącz do naszego wydarzenia i zrelaksuj się w piątkowy wieczór w ogrodzie INKU. Udostępniamy naszą kreatywną przestrzeń na wszelkiego rodzaju działania. Chcesz zaprezentować swój talent lub działania w centrum miasta? Zgłoś się do nas!

 

WSTĘP BEZPŁATNY!

CO: Otwarta Scena INKU – Koncert zespołu Kraków Street Band

GDZIE: Ogród INKU

KIEDY: 24 czerwca (piątek) 2022 r., godz. 19:00

ORGANIZATORZY: INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Stowarzyszenie Media Dizajn, Gmina Miasta Szczecin

PARTNERZY: Silver Event, The White Rabbit

KONTAKT: Magda Roman | e-mail: mroman@mediadizajn.pl, tel: 91 424 04 64

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.