fbpx

VI Międzynarodowy Kongres Kreatywny Design Plus

VI odsłona Międzynarodowego Kongresu Kreatywnego coraz bliżej! Pierwszy dzień Kongresu upłynie pod znakiem inspirujących wykładów i paneli dyskusyjnych, zaś drugiego dnia oddamy Was w ręce kreatywnych warsztatów!

 

Po raz szósty spotkamy się w Szczecinie, by wspólnie zaobserwować kondycję sektorów kreatywnych, porozmawiać o gospodarce opartej na innowacyjnych rozwiązaniach, a także działaniach zmieniających świat na lepsze. W tym roku pochylimy się nad zjawiskiem synergii i współpracy, zastanowimy się nad aspektami ko-reacji jak i współtworzenia i czerpania z różnych kultur. Wykłady i warsztaty prowadzone będą przez doświadczonych teoretyków i praktyków zarówno polskich jak i europejskich. Po raz kolejny realizujemy Kongres w formule hybrydowej – na miejscu w Szczecinie oraz wirtualnie w sieci.

 

AGENDA: http://designplus.net.pl/pl_schedule.html

 

Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny

 

Zapisy i agenda: www.designplus.net.pl

 

Organizatorzy: Stowarzyszenie Media Dizajn, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego

Patronat: Gmina Miasto Szczecin, South Baltic Creative Cluster, Interreg, INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych, Akademia Sztuki w Szczecinie, CPK Centrum Przemysłów Kreatywnych, Północna Izba Gospodarcza, Dom Skandynawski, Metasy, Cultural Policy Designers Network, Subtopia, Creative Estonia, Sense Consulting, Northern Dimension Partnership on Culture, Culturecore, Magazif, wSzczecinie.pl, Echo Szczecina, Eska Szczecin, Prestiż magazyn szczeciński, Klaster ICT Pomorze Zachodnie, New European Bauhaus Festival

Dołączcie do nas!

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.