fbpx

W tym tygodniu w Ośrodku Teatralnym Kana

W najbliższą sobotę (14.05) o 11:00 startuje kolejna odsłona projektu „Ona/Jej – Akademia siostrzeństwa”. Tym razem warsztat skupi się na tematyce consentu, czyli w pełni świadomej, aktywnej, wyrażonej w jasny i klarowny sposób zgody na odbycie stosunku seksualnego. Czym jest komunikacja w intymnej sytuacji? Czym jest naruszenie czyjejś granicy cielesnej? Na wszystkie te pytania poszukamy odpowiedzi podczas warsztatów prowadzonych przez Małgorzatę Lisowską – psycholożkę i psychoterapeutkę nurtu Gestalt, która ukończyła wiele kursów i szkoleń z zakresu przeciwdziałania przemocy. 

 

W poniedziałek (16.05) o 16:00 odbędą się warsztaty skierowane do nauczycieli realizowane we współpracy z Zachodniopomorskim Centrum Doskonalenia Nauczycieli prowadzone przez Weronikę Fibich w Teatrze Kana. „GoścINNOŚĆ –  obcy/inny w grupie rówieśniczej” to warsztat, którego celem jest zdobycie wiedzy i wskazówek do pracy z uczniem uchodźczym.

Po zajęciach organizatorzy proponują odwiedzenie przyjaznej przestrzeni Piwnicy Kany, gdzie odbywać się będą „Wolne Poniedziałki dla Ukrainy” gdzie przy kawie i herbacie będzie można uzyskać porady od: prawniczki (Katarzyny Korszewskiej), psycholożki (Moniki Tyszkiewicz-Bandur) i socjolożki (Karoliny Izdebskiej) dotyczące kwestii uchodźczych.

 

Aby wziąć udział w warsztacie w ramach projektu „Ona/Jej – Akademia siostrzeństwa” należy napisać na adrespaularudz@kana.art.pl

 

Aby wziąć udział w szkoleniu „GoścINNOŚĆ –  obcy/inny w grupie rówieśniczej”, należy zarejestrować się za pośrednictwem Internetowego Systemu Obsługi Szkoleń – numer formy doskonalenia: I/A/13, lub drogą mailową na adres: weronika.fibich@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.