fbpx

String art- warsztat tworzenia mandali z intencją

Chcesz stworzyć własną mandalę z intencją, dać się ponieść magii tworzenia i poznać pokrewne dusze?

Zapraszamy na pierwszy w Polsce warsztat tworzenia mandali techniką string art. Daj się poprowadzić przez świat nici i gwoździ, aby obudzić drzemiącą w Tobie kreatywność.

 

Celem warsztatu jest zapoznanie się z techniką string art- czyli tworzenia wzorów przeplatając nici pomiędzy odpowiednio umieszczonymi gwoździami.

Poznasz proces tworzenia krok po kroku, prowadząca powie na co zwrócić uwagę i jak dobrać potrzebne materiały, tak by wszyscy uczestnicy wyszli z warsztatu bogatsi o sporą dawkę wiedzy technicznej. Zapoznasz się także z ideą pracy z intencją i tworzeniem jako formą medytacji aktywnej.

 

Warsztaty kierowane są zarówno do osób totalnie początkujących, nie mających żadnego doświadczenia w tworzenia rękodzieła, jak i do artystycznych weteranów, którzy pragną nauczyć się nowej techniki.

Podczas warsztatu stworzysz mandalę o średnicy 30 cm, składającą się z 12 warstw nici.Uczestnicy będą pracować na wcześniej przygotowanych przez prowadzącą sklejkach, aby podczas  spotkania uczestnicy mogli skupić się na najprzyjemniejszej części procesu – pracy z nićmi.

Każda mandala ma z tyłu zawieszkę, więc gotowe dzieło można z dumą powiesić na ścianie lub obdarować nim kogoś bliskiego (idealny prezent na Święta ❤ ).

 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:

Termin: 23/11/2021 18:00

Czas trwania: +/- 3 godziny

Miejsce: INKU Szczeciński Ikubator Kultury

Koszt: 180 zł

Cena obejmuje :

☉ wykonaną przez Ciebie mandalę z intencją

☉ wiedzę techniczną i nowe umiejętności

☉ wszystkie niezbędne materiały i narzędzia,

☉ pudełko i folię ochronną, żeby mandala bezpiecznie dotarła z Tobą do domu

☉ kawę i herbatę

 

 

Aby zarezerwować miejsce należy wysłać sms na numer 729 363 196 lub w wiadomości prywatnej na IG/FB Moondala String Art podając imię i nazwisko, numer telefonu, adres email, nazwę i datę warsztatu. Po potwierdzeniu możliwości uczestnictwa należy wpłacić zaliczkę w wysokości 50 zł, która jest niezbędna by zagwarantować udział w warsztacie. Resztę kwoty należy wpłacić w formie gotówki w dniu warsztatu.

Organizatorka zastrzega sobie prawo do odwołania warsztatów i zwrócenia zaliczki w przypadku nie uzbierania minimalnej ilości uczestników.

Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku gdy uczestnik nie pojawi się na warsztatach lub odwoła swoje uczestnictwo.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.