fbpx

Otwarcie Klubu Fundraisera w Szczecinie

Fundacja Kamienica1 zaprasza na otwarcie Klubu Fundraisera w Szczecinie i wspólne oglądanie live-a z 13. Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu.

 

Miejsce: Sala kinowa w budynku Szczecińskiego Inkubatora Kultury „INKU” przy Al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie.

Dzień: 5.XI.2021 r. (piątek)

Godz: 10.00 – 16.15

Spotkanie jest bezpłatne. Wymagana rejestracja na: https://app.evenea.pl/event/otwarcieklubufundraisera/

Z uwagi na wymagania związane z pandemią prosimy o zabranie na spotkanie maseczki.

 

Dołącz także do wydarzenia na FB: https://www.facebook.com/events/394799489026578

 

– W sali kinowej szczecińskiego „INKU” udostępnimy Wam na dużym ekranie podgląd z konferencji. Tym samym zapraszamy do rozmowy na temat fundraisingu w Szczecinie oraz wspólnego tworzenia Klubu Fundraisera. Mamy nadzieję, że stanie się on miejscem spotkań oraz podejmowania wspólnych inicjatyw mających na celu budowanie relacji i pozyskiwania środków na działalność organizacji pozarządowych w naszym regionie.

mówi Prezes Fundacji Marek Szymański.

 

Podczas spotkania będziecie mogli:

– obejrzeć konferencję na dużym ekranie,

– zobaczyć na czym polega fundraising,

– otrzymać dawkę wiedzy z rąk specjalistów w tym zakresie,

– porozmawiać z lokalnym fundraiserem,

– przedstawić swoje propozycje dotyczące funkcjonowania Klubu Fundraisera w Szczecinie.

 

 

– Możecie dołączyć do nas w dowolnych godzinach i zostać z nami do końca konferencji. Jeśli nie macie czasu na spotkanie a chcielibyście współtworzyć Klub Fundraisera w Szczecinie to napiszcie do nas na kontakt@kamienica1 – umówimy się na spotkanie w innym terminie.

kontynuuje Prezes Marek Szymański.

 

Link do strony dot. konferencji: https://bit.ly/3EtZbqQ

 

Organizatorem 13. Międzynarodowej Konferencji Fundraisingu jest Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu. Od 15 lat szkoli fundraiserów, edukuje i rozwija ich środowisko w Polsce.

Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu to organizacja powstała w 2006 roku, której misja jest efektywne działanie dla dobra wspólnego poprzez wspieranie rozwoju fundraisingu w Polsce. PSF pracuje na rzecz wspierania i integracji środowiska fundraiserów w Polsce, promuje standardy etyczne, a także organizuje szkolenia z fundraisingu.

 

Inicjatorem Klubu Fundraisera w Szczecinie jest Fundacja Kamienica1 przy wsparciu Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.