fbpx

Wystawa Body Art

HUMAN – człowiek. Od narodzin sztuki, podejmowano próby przestawienie człowieka. Podczas wystawy będą mieli Państwo możliwość zapoznania się ze sztuką trzech twórców. Każdy z nich na swój indywidualny sposób starał się przedstawić to co ujmuję go w człowieku – w nim samym lub jego otoczeniu. Nie zawsze piękny, nie zawsze pełny, nie koniecznie prosty. Bo przecież człowiek to nie tylko kształt, ale także emocji i nie zwizualizowana do dziś dusza. Spotkajmy się razem i spójrzmy na człowieka w różnych formach.

◾ Katarzyna Kociuba – Lat 29, pochodząca z Wałcza, obecnie mieszkająca w Szczecinie. Zawodowo połączona z pomocą społeczną. Amatorka. Zaczynała od ołówka, aż dotarła do farb i przy tym zatrzymała się na dłuższą chwilę. Ze względu na dość chaotyczną naturę, trudno określić nurt w jakim najlepiej się czuje. Żyje w zgodzie z myślą , że jedynym pewnym jest zmiana.

◾ Krzysztof Kotlarek – lat 35, urodzony w Wągrowcu, obecnie mieszkający we Frankfurcie nad Odrą. Artysta amator malujacy od 6 lat. Nie lubi malować w jednym stylu dlatego też każdy obrazy jest inny. W swoich pracach wykorzystuje nie tylko farbę ale też ziarna kawy i sznurek. Sztuka dla Krzysztofa to nie tylko obrazy ale też aranżacja wnętrz, którą się zajmuje. Uwielbia upiększać ludziom życie.

◾ Arkadiusz Drawc – lat 34, urodzony w Gdyni, obecnie mieszkający w Gdańsku. Absolwent Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku na Wydziale Rzeźby specjalizacji Intermedia. Zainteresowania skupia wokół malarstwa, murali, fotografii, filmu, performance. Nie posiada określonego stylu. Lubi eksperymentować z akrylem, tuszem, węglem, akwarelą, szlagmetalem. Jestem fanem minimalizmu i prostej formy wyrazu. Zajmuje się malowaniem murali we wnętrzach oraz personalizowaniem obrazów. Prace Arka znajdują się w prywatnych kolekcjach klientów w Polsce i zagranicą. Na swoim koncie posiada wystawy indywidualne i zbiorowe.  Wernisaż odbędzie się w piątek 5 listopada 2021 roku o godz. 17:00. Wystawa potrwa od 5 listopada do 19 listopada.

◾ CO: Wystawa Body ART
◾ GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90
◾ WERNISAŻ: 5 listopada 2021 roku godz. 17:00
◾ DOSTĘPNOŚĆ WYSTAWY: 5.11-19.11 listopada (z uwagi na okazyjne wynajmowanie sal wystawienniczych prosimy przed wizytą o telefon: 91 424 04 64)
◾ KONTAKT:
Hanna Wysocka
hwysocka@mediadizajn.pl
tel: 91 424 04 64  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.