fbpx

Październikowo z nutką znysłową … W PAŁACU literacko…

Trwają V PROMOCJĘ LITERATURY 2021 – wydawane są kolejne książki i promowane  w cyklu spotkań z pisarzami i poetami nie tylko szczecińskimi. 

Organizatorzy zapraszają na 79. wieczór W PAŁACU literacko  21 października 2021 r. (jak zawsze w czwartek) o godzinie 17.30 do sali multimedialnej 106 w Pałacu Młodzieży. 

Bohaterką wieczoru będzie młoda szczecińska poetka, ANNA JAKUBCZAK, która zaprezentuje swój najnowszy tom wierszy Z wnętrza…, wydany w serii:akcent jako 74. pozycja serii. Projekt wydawniczy realizowany przez szczeciński oddział Związku Literatów Polskich jest współfinansowany ze środków Miasta Szczecin.

Kilka słów o Autorce.

Anna Jakubczak jest poetką, copywriterką, animatorką kultury, założycielką portalu ukochajsiebie.pl. Związana z tematyką rozwoju osobistego, kreowania wizerunku i szeroko rozumianej mistyki.

Jest absolwentką studiów magisterskich na kierunku dziennikarstwo i zarządzanie mediami na Uniwersytecie Szczecińskim.

Autorka dwóch tomów wierszy: Ars Poetica (2Kings&Luv Publishers, Londyn 2013) oraz Rozmowy nocą (Acomitam, Marki 2020).

W poezji ceni sobie różnorodność. Dlatego nieobce jej są odniesienia do psychologii, astrologii, kosmologii, a nawet literatury rosyjskiej, czego najlepszym przykładem był jej drugi tom Rozmowy nocą (Wyd. Acomitam, Marki 2020), przesiąknięty do cna inspiracją Mistrza i Małgorzaty Michaiła Bułhakowa. W swojej twórczości postawiła sobie za cel temat odkrywania miłości i wszystkich jej znamion. Bo wierzy, że wszystko sprowadza się do miłości i z niej powstaje. Poetka specjalizująca się w tematyce miłosno-erotycznej, która nieustannie wychodzi poza utarte schematy. Jej najnowszy tom wierszy Z wnętrza… tego dowodzi.

Stąd klimat październikowego wieczoru zapowiada się niemal majowo, bo zmysłowo i uczuciowo będą wybrzmiewać w rozmowie lirycznej wiersze ANNY JAKUBCZAK.

 

 

Ze względu na sytuację epidemiczną liczba miejsc jest ograniczona a na wydarzenie obowiązują bezpłatne wejściówki – 22 sztuki, które można pobrać ze strony www.palac.szczecin.pl  Wejściówka jest ważna po telefonicznym potwierdzeniu i podaniu niezbędnych danych, tel. 91 422 99 59, wew. 31, w godzinach 9.00-14.00 do dnia 20.10.2021.

OBOWIĄZUJE zakrywanie ust i nosa na terenie placówki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.