fbpx

Spotkania ze Sztuką Słowa ~ Wiara ~ Nadzieja ~ Miłość ~

Studio Teatr rozpoczyna przyjmowanie zgłoszeń na XVI Ogólnopolskie Spotkania ze Sztuką Słowa ~ Wiara ~ Nadzieja ~ Miłość ~.

 

Konkurs odbędzie się w dniach 21-23. 10. 2021 roku (od czwartku do soboty) w Szczecińskim Inkubatorze Kultury, mieszczącym się przy ulicy Wojska Polskiego 90. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 10.10.2021 r. Z powodu ograniczonej ilości uczestników o przyjęciu do konkursu decyduje kolejność nadsyłanych zgłoszeń wraz z tekstami prezentowanych utworów. Akredytacja dla osób spoza Szczecina wynosi 160 zł. (w tym jeden nocleg, dwa obiady, kolacja i śniadanie), a dla pozostałych osób 110 zł. (w tym dwa obiady i kolacja).

 

Konkurs powstał z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki w tej trudnej dziedzinie sztuki i ma im pomóc w zdobywaniu wiedzy oraz doświadczenia recytatorskiego. Jest to jedyny w Polsce konkurs, gdzie nowicjusze („Szprotki”) nie są oceniani w jednej grupie z doświadczonymi recytatorami („Wielorybami”). Spotkaniom, jak zwykle, towarzyszyć będą próby recytatorów, warsztaty oraz prezentacje „Rekinów” – jurorów, instruktorów, aktorów i studentów szkół teatralnych.

Do wzięcia udziału w konkursie organizatorzy zapraszają recytatorów, którzy ukończyli 14 lat. Górnej granicy wieku nie ma.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Regulamin i karta zgłoszenia na stronie internetowej konkursu www.studioteatr.pl/wnm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.