fbpx

Ze Śródmieścia w kosmos. Autobusowa ekspedycja w wiek Lema z Przemkiem Głową

W niedzielę, 12 września, czyli (prawdopodobne) urodziny Stanisława Lema odbędzie się autobusowa ekspedycja popularno-naukowa ze Śródmieścia w kosmos.

„Zapraszamy szczecinian na trochę inny spacer” – zapowiada Kinga Rabińska ze ŚRODKA Śródmiejskiego Punktu Sąsiedzkiego, organizatora spaceru – „Wybierzemy się z Przemkiem Głową w wiek Lema. Prowadzić nas będą miasto, maszyny i literatura”. Uczestników w podróż ze Śródmieścia aż do Dąbia i z powrotem zabierze zabytkowy Autosan – pojazd został udostępniony przez Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej, partnera spaceru.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego obowiązują zapisy przez formularz. Udział bezpłatny. Start w niedzielę, 12 września, o 12.00 spod Kina Kosmos. Uczestnicy proszeni są o przestrzeganie obostrzeń związanych z pandemią COVID-19, w tym posiadanie przy sobie maseczek ochronnych i zachowywanie dystansu od innych uczestników.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.