fbpx

Zrób portret Dąbia. Zapraszają na plener fotograficzny

Miejski Ośrodek Kultury w Szczecinie, Klub Delta i Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne zapraszają miłośników fotografii na otwarty plener fotograficzny, którego tematem będzie Dąbie.

Już 4 września warto odwiedzić Prawobrzeże i wziąć udział w polowaniu na kadry! Inspiracją będzie Dąbie, woda i zieleń. Zaproszeni są wszyscy, którzy lubią robić zdjęcia – aparatem czy komórką. „Spotykamy się o 11.00 w Klubie Delta przy ul. Racławickiej 10, gdzie krótko wprowadzimy wszystkich w specyfikę Dąbia” – zapowiada Kinga Rabińska z Klubu Delta – „Później ruszymy w plener, który zakończymy krótkim spotkaniem podsumowującym. Znów w Klubie Delta.” Całość powinna zakończyć się ok. godz. 17.00.

To jednak nie wszystko! Spośród zdjęć z pleneru współorganizator wydarzenia, Szczecińskie Towarzystwo Fotograficzne, wybierze 20, które znajdą się na wystawie poplenerowej w Klubie Delta – już w październiku 2021. Wreszcie 3 z tych 20 fotografii zostaną nagrodzone przez specjalną komisję, a dodatkowo przyznana zostanie nagroda publiczności dla najpopularniejszej fotografii z pleneru.

Udział jest bezpłatny, obowiązują zapisy! W plenerze mogą wziąć udział osoby pełnoletnie i niepełnoletnie – na jakich zasadach? Wszystkie szczegóły w regulaminie, który znaleźć można w formularzu zgłoszeniowym TUTAJ. W przypadku pytań, organizatorzy proszą o kontakt mailowy: k.rabinska@klubdelta.pl. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.