fbpx

Program KRYZYS SZANSĄ NA ZMIANY – warsztaty i konsultacje psychologiczne

Stowarzyszenie ZAWSZE Z NADZIEJĄ zaprasza wszystkich mieszkańców Szczecina do skorzystania z bezpłatnej pomocy psychoterapeutycznej oraz warsztatów psychologicznych, realizowanych w ramach rozstrzygniętego konkursu – „Profilaktyka i promocja zdrowia adresowana do mieszkańców Szczecina.”

Program wsparcia – „Kryzys – szansą na zmiany”, rozpoczyna się już 1 września 2021 r. i składa się z:

– indywidualnych konsultacji psychoterapeutycznych ze specjalistami z zakresu psychologii, psychoonkologii oraz psychoterapii, w trybie zdalnym (za pośrednictwem aplikacji internetowej) lub stacjonarnym (w biurze Stowarzyszenia Zawsze z Nadzieją, przy al. Wojska Polskiego 63 w Szczecinie). Sesje terapeutyczne dla osób w kryzysie psychologicznym będą odbywać się w każdą środę i piątek, do końca grudnia 2021 r.,

– cyklu 4 warsztatów psychologicznych, rozwijających w uczestnikach kursu m.in. postawę ufności i nadziei, autonomii i poczucia tożsamości, inicjatywy i poczucia sprawczości w sytuacji kryzysowej (pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września 2021 r.).

Wymagana jest wcześniejsza rejestracja konsultacji lub uczestnictwa w warsztatach, pod numerem telefonu 737 333 122.

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Szczecin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.