fbpx

PIKNIK PASJI | 5 WRZEŚNIA

Serdecznie zapraszamy na trzecią edycję Pikniku Pasji, który odbędzie się 5 września, w godz. 13:00-18:00 w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury oraz Północnej Izby Gospodarczej. 

Na Pikniku Pasji będziemy mogli poznać bliżej szczecińskie organizacje, które działają w III sektorze. Od godz. 13:00 zaprezentują się dla Was: Stowarzyszenie Razem Łatwiej, Stowarzyszenie Solidarne Kobiety Zawsze, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych KOMES, Związek Literatów Polskich Oddział w Szczecinie, Stowarzyszenie POLITES, Stowarzyszenie Na Rzecz Wsparcia Osób z Autyzmem i Pokrewnymi Zaburzeniami Psychicznymi „A TO MY”, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Centrum Seniora, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn.

W trakcie pikniku zapraszamy wszystkich przedstawicieli organizacji pozarządowych na zajęcia poświęcone integracji, budowaniu relacji i zawiązywaniu potencjalnych partnerstw. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy i poprowadzi je Katarzyna Libiszewska, trenerka, socjoterapeutka i wiceprezeska TWIKS. Piknikowa joga śmiechu to doskonały czas, aby pozbyć się stresu i napięć.  Oto zadbają prowadzące: Klaudia Piotrowska i Magdalena Czajkowska – joginki śmiechu, animatorki, pracownice Centrum Seniora w Szczecinie. Możecie również poznać naszego partnera, czyli Północną Izbę Gospodarczą i zapoznać się z ich działalnością.

W zielonej przestrzeni INKU i PIG-u na najmłodszych będą czekały gry i zabawy podwórkowe. Przygotujemy dla Was strefę chillout z leżakami i hamakami, , ale nie zabraknie też pysznych smakołyków od Adventure Cafe. Podczas pikniku zadbamy o energię, pozytywne wibracje oraz świetny humor!!!

Świętuj razem z nami!
#NGOSZCZECIN

ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn

PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie

Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.

KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.