fbpx

PIKNIK IZBOWY JUŻ 17 WRZEŚNIA!

Niezwykle miło jest nam poinformować, że po dłuższej przerwie związanej z sytuacją epidemiczną Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie już 17 września br. o godzinie 18:00 w ogrodzie Izby oraz Szczecińskiego Inkubatora Kultury przy Al. Wojska Polskiego 86 organizuje Piknik Izbowy dla Przedsiębiorców.

Organizowane  wydarzenie otworzy czwartym najważniejszy w roku kwartał gospodarczy i rynkowy. Po okresie wakacyjnym wszyscy jesteśmy spragnieni informacji, kontaktów i nowych znajomości. Piknik Izbowy dla Przedsiębiorców to spotkanie nieformalne i bez krawatów, dlatego najważniejsze w nim są luźne i niezobowiązujące rozmowy. Wydarzenie połączy wartościową wiedzę merytoryczną i wspaniałą, jeszcze letnią rozrywkę.

W programie nadchodzącego wydarzenia jest networking przedsiębiorców, koncert szczecińskiego zespołu Utracki.Obwn, występ szczecińskiego barokowego teatru ulicznego METRUM, pokaz kowalstwa artystycznego, ciepły poczęstunek z grilla oraz degustacja wina i świeżych soków. Nie zabraknie również prezentacji Partnerów wydarzenia: Agencji Rozwoju Przemysłu, Funduszu Regionu Wałbrzyskiego Oddział w Szczecinie, PKO Banku Polskiego, Grupy LUX MED, Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, Centrum Inicjatyw Gospodarczych Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Victorii Cymes oraz Szczecińskiego Inkubatora Kultury.

Planowane wydarzenie będzie doskonałą okazją do spotkania i rozmów z przedsiębiorcami, a jeszcze letnia aura doskonale współgra z miejscem wydarzenia – ogrodem Północnej Izby Gospodarczej i Szczecińskiego Inkubatora Kultury.

RVSP do dnia 10.09.2021 r.
Kontakt: Remigiusz Babiło, rbabilo@polnocnaizba.pl, telefon: 790 765 662

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wstęp tylko dla osób pełnoletnich.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.