fbpx

Kolejna edycja „HACKING + PITCHING FOR A BETTER BALTIC SEA 2021”!

Czy pracujesz w sektorze przemysłów kreatywnych i chciałbyś zgłębić temat zrównoważonego rozwoju w obliczu nowych wyzwań przyszłości?

Jeśli tak, zapraszamy na wydarzenie HACKING + PITCHING FOR A BETTER BALTIC SEA 2021!

 

Duński Instytut Kultury i Filmby Aarhus wraz z lokalnymi partnerami ogłaszają kontynuację projektu Pitching for a Better Baltic Sea. W programie między innymi wyczerpujący hackathon oraz konkurs, w którym uczestnicy zaprezentują swoje pomysły na to, jak sprawić, aby region Morza Bałtyckiego był lepszym, czystszym i zielonym miejscem. Do udziału zaproszone są wszystkie przedsiębiorstwa działające w branży kreatywnej i kulturalnej.

Projekt ma na celu szukanie rozwiązań problemu dotyczącego zrównoważonego rozwoju sektora kultury przemysłów kreatywnych bez wywierania negatywnego wpływu na środowisko naturalne regionu bałtyckiego.

Wydarzenie odbędzie się 13 września w Kopenhadze oraz 14 września w Aarhus. Osoby, które nie będą mogły przybyć na miejsce będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu online. Natomiast uczestnicy, którzy zdecydują się przybyć na miejsce, będą mogły cieszyć się zakwaterowaniem i transportem zapewnionym przez organizatorów projektu.

Zapraszamy do zgłoszenia uczestnictwa do 3 września 2021 klikając tutaj.

Zobacz oficjalne zaproszenie.

 

HACKING + PITCHING FOA A BETTER BALTIC SEA 2021 jest częścią projektu Creative Ports, który jest sponsorowany przez EU Interreg Baltic Sea Region Program 2014-2020.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.