fbpx

„BOGACTWO TEMATYCZNE W TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ” Wystawa w INKU

🖼Zapraszamy na kolejne spotkanie ze sztuką w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Tym razem swoją twórczość w kulturalnej przestrzeni INKU zaprezentuje pochodząca ze Szczecina rodzina Państwa Kwiecień.

 

🖼Twórczość artystów jest bogata i zróżnicowana zarówno tematycznie jak i technicznie.

 

Swoje prace zaprezentują:

 

👩🎨Irena Szafrańska-Kwiecień- artystka, amatorka maluje obrazy farbami akwarelowymi, akrylowymi, olejnymi oraz pastelami. Są to obrazy impresjonistyczne czasami połączone z ekspresjonizmem oraz abstrakcje. Maluje również porcelanę, której wzornictwo jest bardzo bogate, barwne i interesujące. Na stronie internetowej posiada też różnorodne tematycznie fotografie, ponieważ fotografiką zajmuje się od lat.

 

🧑🎨Łukasz Kwiecień- artysta amator młodego pokolenia. W swoich obrazach artysta używa farby akrylowe, olejne, akwarelowe oraz pastele. Obrazy przedstawiane są o tematyce surrealistycznej, impresjonistycznej oraz abstrakcyjnej. Artysta stosuje różne techniki, jego obrazy bogate są w barwy, używa również pozłotnictwa. Na stronie internetowej Łukasza Kwietnia znajduje się fotografika, którą artysta uprawia od niedawna.

 

👨🎨Waldemar Kwiecień- artysta, amator, który tworzy swoje obrazy farbami olejnymi, grafiki malowane tuszem oraz rysunki wykonane kredkami i pastelami. Jego malarstwo jest bogate również tematycznie.

 

Wernisaż odbędzie się 19 sierpnia 2021 roku o godz. 17:30.

 

🖌CO: „BOGACTWO TEMATYCZNE W TWÓRCZOŚCI RODZINNEJ” -Wystawa w INKU

 

🖌GDZIE: INKU Szczeciński Inkubator Kultury al. Wojska Polskiego 90

 

🖌WERNISAŻ: 19 sierpnia 202 roku godz. 17:30

 

🖌DOSTĘPNOŚĆ WYSTAWY: 19-27 sierpnia (z uwagi na okazyjne wynajmowanie sal wystawienniczych prosimy przed wizytą o telefon: 91 424 04 64)

 

🖌 KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl – Magda Roman specjalistka ds. animacji i promocji tel.: 91 424 04 64

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.