fbpx

Chill in Inku

🌴  🌴 Wykorzystaj ostatnie dni wakacji i dołącz do wydarzenia Chill in Inku. Zrelaksuj się przy nowoczesnych brzmieniach muzyki, zajmij wygodny leżak i odpocznij wygodnie w naszym ogrodzie w samym sercu miasta! W programie m.in. food trucki, strefa chill oraz muzyka na żywo.

W trakcie imprezy zagrają:

18:00-20:00 – Krzysztof Magdziński

20:00-21:00 – Utracki.Obwn

21:00-23:00 -Krzysztof Magdziński

 

 

🎧Krzysztof Magdziński Pierwsze undergroundy przemycał już na szkolnych dyskotekach w rejonowej podstawówce. Wciąż łapiący nowe zajawki muzyczne, zarówno w kwestii formy jak i nośników. Po drodze zdarzyło mu się zagrać na jednej scenie z takimi personami jak Kuba Sojka, Jacek Sienkiewicz czy LIZZ. Obecnie kontempluje (i praktykuje) głównie deepy, minimale (rumuńskie) oraz micro-housy, chociaż wciąż jest zakochany w housie lat 90 oraz dobrym wakacyjnym disco. Członek kolektywu @SQUAREロ

🎹Projekt Utracki|OBWN miał swoje początki już w podstawówce gdzie Bartek i Kuba poznali się jako koledzy z klasy. Doskonałe wieloletnie zrozumienie, doświadczenie i wspólne pomysły, zaowocowały szeroko pojętą muzyką elektroniczną, a ilość materiału który stworzyli, przerósł ich najśmielsze oczekiwania. Postanowili oficjalnie przedstawić się jako duet i wydać płytę, która ujrzy światło dzienne jeszcze w tym roku.

🎤 Bartosz Utracki jest wokalistą oraz producentem ze Szczecina, aktualnie związanym z muzyką elektroniczną w projekcie MYSEN. Ćwierćfinalista XI edycji The Voice of Poland zdobywał swoje muzyczne doświadczenie w różnych projektach muzycznych, w których komponował muzykę oraz pisał teksty.

🎼 Jakub Wojciechowski (OBWN) jest producentem muzycznym, kompozytorem i realizatorem dźwięku ze Szczecina, mieszkającym w Warszawie. Współpracuje z wieloma artystami jako producent i songwriter. Komponuje muzykę do filmów krótkometrażowych, trailerów oraz reklam.

🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥🥥

 

CO: Chill in Inku

GDZIE: Ogród INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury al. Wojska Polskiego 90

KIEDY: 20 (piątek) sierpnia 2021 r.

GODZINA: 17:00-23:00

KONTAKT: mroman@mediadizajn.pl – Magda Roman specjalistka ds. animacji i promocji tel.: 91 424 04 64

Organizatorzy: INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Stowarzyszenie Media Dizajn, Gmina Miasto Szczecin

 

Wydarzenie na FB

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.