fbpx

Summer School Cruise Management Course

Projekt ten ma na celu podniesienie kwalifikacji studentów uczestniczących w Szkole Letniej „Cruise Management Course” oraz uatrakcyjnienie obszaru krótkich rejsów po Morzu Bałtyckim.

Johanna jest projektem europejskim, w którym uczestniczą partnerzy z Niemiec (Rostock, Wismar, Stralsund i Sassnitz), Szwecji (Karlskrona) i Litwy (Kłajpeda), a także Stowarzyszenie Media Dizajn ze Szczecina oraz Akademia Morska w Gdyni.

Akademia Morska w Gdyni, jako partner projektu, jest odpowiedzialna za przeprowadzenie Szkoły Letniej. Podczas zajęć studenci będą zgłębiać zagadnienia związane z sektorem Cruise Management, m.in:

Zarządzanie destynacjami turystycznymi;
Cruise Industry;
Cruise Customer Services;
Cruise Operations Management i Port Authorities.

Zasady płatności

Kurs Szkoły Letniej jest otwarty i bezpłatny dla studentów studiów II stopnia (magisterskich) oraz ostatniego roku studiów I stopnia (stacjonarnych i niestacjonarnych), kierunków związanych z szeroko rozumianą gospodarką morską. Oferta skierowana jest również do studentów niepełnosprawnych. Studenci otrzymują punkty ECTS w trakcie trwania kursu oraz certyfikaty CMC.

Od uczestników Szkoły Letniej oczekuje się znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym aktywność podczas zajęć.

Szkoła letnia odbędzie się w dniach 13-17 września 2021 roku w Gdyni (Polska).

Jeśli spełniasz warunki i chcesz wziąć udział w kursie Szkoły Letniej, kliknij na poniższy link, aby wypełnić formularz zgłoszeniowy:

https://forms.gle/bujMUfi4qEKY95pg8

Termin rejestracji upływa 15 sierpnia 2021 r. Nie zwlekaj, liczba miejsc jest ograniczona.

Zakwaterowanie

Studenci zobowiązani są pokryć jedynie koszty zakwaterowania (oferujemy miejsca w naszych akademikach w cenie ok. 40 Euro za noc) oraz koszty dojazdu do Gdyni i z powrotem.

Nasze domy studenckie położone są w atrakcyjnej okolicy, tuż przy piaszczystej plaży. Do wynajęcia jest ograniczona liczba pokoi jednoosobowych oraz znacznie więcej pokoi dwuosobowych z łazienkami.

Aby dokonać rezerwacji należy wysłać e-mail: biuro@malyzagiel.pl, proszę użyć kodu imiennego: JOHANNA. Opłatę za rezerwację pokoju (50% całości kwoty) należy uiścić przed przyjazdem.

Możliwe jest zameldowanie w dniu 12.09.2021 i wymeldowanie w dniu 18.09.2021. Doba akademikowa zaczyna się o godz. 14.00 i kończy o godz. 10.00.

Wyżywienie

Zapewniamy pełne wyżywienie dla wszystkich uczestników podczas CMC.

Program socjalny

Dla wszystkich uczestników CMC zaplanowaliśmy atrakcyjny program socjalny (zwiedzanie ciekawych miejsc: np: Statki – Dar Pomorza, Błyskawica, Muzea). Szczegółowy program zostanie podany wkrótce.

Pogoda w połowie września jest nadal piękna, a szkoła położona jest w turystycznej części Gdyni, w pobliżu zatoki marina.

Formularz zgłoszeniowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.