fbpx

Konkurs Twórczych i Innowacyjnych Projektów opracowanych z wykorzystaniem technologii wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości

Głównym priorytetem konkursu jest wspieranie innowacyjnego rozwoju przemysłów kultury i kreatywnych poprzez stymulowanie wykorzystania nowoczesnych rozwiązań z zakresu wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości. Celem jest również wspieranie młodych talentów i specjalistów zaangażowanych w rozwój aplikacji rozrywkowych i edukacyjnych gier tworzonych w wirtualnej i rozszerzonej rzeczywistości oraz tworzenie warunków do twórczych poszukiwań, jakie stwarzają nowe możliwości technologiczne.

Konkurs odbywa się w trzech kierunkach:
nominacja „Najlepszy projekt w VR”
nominacja „Najlepszy projekt w AR”
nominacja „Najlepszy projekt na platformie Varwin”.

 

Wymagania dla uczestników:

*wiek od 18 lat
*obywatele Federacji Rosyjskiej lub krajów nadbałtyckich (czyli: Łotwa, Litwa, Estonia, Finlandia, Polska, Niemcy, Szwecja, Dania)
*udział indywidualny lub zespół do 4 osób
*zgłoszenia należy przesyłać do 31 lipca na adres: bozyreva@iac.spb.ru

 

Nagrody za nominacje „Najlepszy projekt w VR” lub „Najlepszy projekt w AR”:

*kurs szkoleniowy Dalekowschodniego Uniwersytetu Federalnego (do wyboru „Developer Unity 3D. Kurs podstawowy”, „Developer Unity 3D. Augmented reality”, „Kurs podstawowy Unreal Engine 4”)
*prezentacja opracowanych projektów partnerom projektu Creative Ports online na konferencji końcowej we wrześniu, z możliwością uzyskania porad od międzynarodowych ekspertów na temat promocji i dalszego rozwoju

 

Nagrody za nominację „Najlepszy projekt na platformie Varwin”:

*3-miesięczny staż w firmie i praca przy realnych projektach komercyjnych
*roczna subskrypcja Varwin Education
*możliwość wygłoszenia prezentacji podczas wydarzenia online organizowanego przez firmę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.