fbpx

I SZCZEKcińskie Targi Psijemności

SZCZEKcin, czyli wszystko o pieskim życiu w Szczecinie, to oddolna inicjatywa mieszkańców regionu. Na co dzień zajmują się promowaniem wiedzy o psach, produktach/usługach tworzonych przez   lokalnych   i   regionalnych producentów   i usługodawców, formach spędzania czasu z czworonogami oraz różnych formach psich aktywności i sportów.

Do tej pory ich działania skupiały się głównie na działaniach on-line, jednak już w te wakacje chcą wraz z partnerami strategicznymi (Rexproduct Polska, Julia Stankiewicz – psycholog zwierząt, Inkubator Kultury) zorganizować pierwsze
w Szczecinie SZCZEKcinskie Targi Psijemnosci.

Na uczestników Targów czeka wiele atrakcji: pokazy psów służących w policji, pokazy psich sportów, porady behawiorystów, loteria z nagrodami oraz możliwość zapoznania się z ofertą usług i produktów dla psów od lokalnych wykonawców.

Wydarzeniem towarzyszącym Targom będzie kameralny koncert szczecińskiej formacji STAN GER., który odbędzie się w siedzibie Partnera wydarzenia – Rexproduct.

 

Więcej informacji

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.