fbpx

Piknik Pasji dla NGO

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Pikniku Pasji w ramach XIV Tygodnia Inicjatyw Pozarządowych, który odbędzie się 27 czerwca, w godz. 13:00-18:00 w ogrodzie INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury oraz Północnej Izby Gospodarczej.
🌳🌳🌳
Tym razem pogodę również zamówiliśmy, dlatego w pierwszy weekend wakacji warto nas odwiedzić.
🌞🌞🌞
Na Pikniku Pasji będziemy mogli poznać bliżej szczecińskie organizacje, które działają w III sektorze.
🌳🌳🌳
Od godz. 13:00 zaprezentują się dla Was:
🟢Zachodniopomorskie Stowarzyszenie Twórców Kultury,
🟢Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Osób Mniejszych Szans „Więź”,
🟢Szczecińskie Stowarzyszenie Pomocy Autystom,
🟢Jadłodzielnia Szczecin,
🟢Polski Związek Głuchych Oddział Zachodniopomorski,
🟢Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS,
🟢Centrum Seniora,
🟢Fundacja Sektor 3,
🟢Stowarzyszenie Media Dizajn.
🌞🌞🌞
Na pikniku nie zabranie muzyki na żywo, od godz. 14:00 wystąpi zespół dwóch młodych, szczecińskich muzyków, prężnie działających i kształcących się w dziedzinie jazzu. Na pianinie zagra Alex Marek, a na saksofonie Tytus Łajdecki.
🌳🌳🌳
Z kolei o godz. 16:00 wystąpi Bartosz Utracki, wokalista i producent ze Szczecina, ćwierćfinalista XI edycji The Voice of Poland.
🌞🌞🌞
W trakcie pikniku chcemy, abyście się trochę poruszali, podczas piknikowej jogi śmiechu. Oto zadbają prowadzące: Klaudia Piotrowska i Magdalena Czajkowska – joginki śmiechu, animatorki, pracownice Centrum Seniora w Szczecinie. Możecie również poznać naszego partnera, czyli Północną Izbę Gospodarczą i zapoznać się z ich działalnością.
🌳🌳🌳
W zielonej przestrzeni INKU i PIG-u na najmłodszych będą czekały gry i zabawy podwórkowe. Przygotujemy dla Was strefę chillout z leżakami i hamakami, , ale nie zabraknie też pysznych smakołyków od Adventure Cafe. Jeśli pogoda pozwoli to rozpalimy ognisko (można przynieść ze sobą kiełbaski i ulubione przekąski). Podczas pikniku zadbamy o energię, pozytywne wibracje oraz świetny humor!!!
🌞🌞🌞
Świętuj razem z nami!
#NGOSZCZECIN
🌳🌳🌳
🟢ORGANIZATORZY: Gmina Miasto Szczecin, Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych TWIKS, Fundacja Sektor 3, Stowarzyszenie Media Dizajn
🟢PARTNERZY: Północna Izba Gospodarcza, INKU Szczeciński Inkubator Kultury, Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3, Centrum Seniora w Szczecinie
Projekt dofinansowany ze środków Gminy Miasta Szczecin.
🟢KONTAKT: Magda Roman, tel. 91 424 04 64, mroman@mediadizajn.pl
🌞🌞🌞

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

UM Szczecin

Inkubator Sektorów Kreatywnych został powołany 1 września 2011 r. w celu realizacji zadania publicznego: „Prowadzenie Inkubatora dla Organizacji Pozarządowych działających w sferze kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego, w budynku położonym przy al. Wojska Polskiego 90 w Szczecinie”.

Projekt finansowany z dotacji Gminy Miasto Szczecin

Kontakt

INKU Inkubator Sektorów Kreatywnych al. Wojska Polskiego 90 70-482 Szczecin
biuro@inkubatorkultury.szczecin.pl
91 424 04 64

© 2018 INKU Szczeciński Inkubator Kultury

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.