fbpx

Celtycka Noc Świętojańska

Koncerty, taniec, muzyka i ognisko! To wszystko w piknikowej atmosferze ogrodu INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury. Wielkimi krokami zbliża się Noc świętojańska, którą tym razem uświęcać będą rytmy celtyckie!

W imieniu organizatorów zapraszamy serdecznie na koncerty muzyki celtyckiej w wykonaniu szczecińskich artystów – zespołu Dair oraz dudziarza Witka Konopki. Uczestnicy będą mieli szansę dowidzieć się co nieco o kulturze i zwyczajach Celtów, dudach szkockich oraz tańcu irlandzkim, który w praktyce zaprezentuje grupa taneczna stowarzyszenia Sedinum Celticum.

Po części artystycznej, jak przystało na wydarzenie celtyckie, zostanie rozpalone ognisko! Dla przybyłych na wydarzenie osób dostępne będą pakiety z kiełbaskami do pieczenia – w wersji mięsnej oraz wegańskiej.

Mile widziany jest każdy – można przyjść z rodziną i własnym kocem bądź krzesełkiem. Wstęp na wydarzenie jest całkowicie wolny!
Wydarzenie rozpocznie się 18 czerwca 2021 r. o godz. 19:00. Uczestnicy proszeni są o zachowanie bezpiecznego dystansu oraz zakładanie maseczek zakrywających usta i nos, w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Wszystkich zainteresowanych tańcem irlandzkim w wykonaniu indywidualnym organizatorzy zapraszają na warsztaty, które odbędą się w budynku INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury o godzinie 18:00.

Zadanie publiczne jest finansowane ze środków Gminy Miasta Szczecin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

new-element.svg

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.